Nazywam się Justyna Falkowska

Jestem mentorem językowym. W swojej pracy, która jednocześnie jest moją pasją, pracuję osobami, które straciły już nadzieję na osiągnięcie swobody językowej.

Moja historia

Odkąd pamiętam, pomagam innym uczyć się angielskiego i niemieckiego. Mam ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu w szkołach państwowych, prywatnych, firmach i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. 

Wiem z jakimi problemami i trudnościami borykają się ludzie uczący się języków obcych. Przez te lata obserwowałam moich podopiecznych i wyciągałam wnioski. Wiem na pewno, że…

NIE JEST PROBLEMEM:

 • brak dostępu do wiedzy (liczne kanały na YouTube, podcasty, kursy, książki, czy aplikacje są dostępne na wyciągnięcie ręki)
 • brak pieniędzy (większość z wymienionych wyżej źródeł, czy narzędzi jest darmowa)
 • znalezienie dobrego nauczyciela, czy Native Speakera (ogłoszeń jest tyle, że możemy wybierać i przebierać)
 • brak czasu! Naprawdę!

  PROBLEMEM JEST:

  • szybkie tracenie motywacji
  • brak systematyczności
  • pokonanie ograniczających przekonań o swoich umiejętnościach i braku talentu do języków
  • przełamanie bariery językowej
  • słaba organizacja czasu i nauki
  • brak długoterminowego planu, który doprowadza do osiągnięcia pożądanej biegłości językowej
  • nieznajomość własnego stylu uczenia się
  • nieznajomość technik uczenia się
  • pokonanie negatywnych emocji podczas uczenia się, które związane są między innymi z przytłoczeniem materiałami, brakiem pożądanych postępów itp.

  uczniów

  lat doświadczenia

  procent pasji

  procent zaangażowania

  Postanowiłam rozwiązywać wszystkie wspomniane wyżej problemy na moim blogu, vlogu i w podcaście Językobranie.

  Pomogłam niezliczonej ilości osób dorosłych osiągnąć swobodę językową. 

  Pracuję z najtrudniejszymi przypadkami, czyli z takimi osobami, które straciły już nadzieję na to, że kiedykolwiek będą w stanie komunikować się, bez lęku i skrępowania, w języku obcym. 

  Działam w tych obszarach, o których boją się mówić szkoły językowe i lektorzy.

  W listopadzie 2018 roku zdałam wszystkie egzaminy i zostałam Certyfikowanym Coachem Kryzysowym

  (nr certyfikatu: 1/11/CK/2018).

  Już teraz wiesz, dlatego nazywam siebie językową nauczycielką kryzysową 😉

  Nie oferuję zwykłych kursów językowych, ani tradycyjnych korepetycji na Skypie.  

  Zamiast tego w pierwszej kolejności pracuję indywidualnie, dzięki czemu jestem w stanie, u każdego znaleźć prawdziwe źródło problemów w nauce języków obcych i pomóc wyjść na prostą. Zazwyczaj potrzebuję do tego od 1 do 3 spotkań. Jestem takim Dr House od języków obcych. 

  Dopiero potem zabieramy się za naukę języka obcego, a tak na prawdę, od razu, za używanie go. Dlatego z pełną odpowiedzialnością mówię, że jestem w stanie sprawić, że osiągniesz swobodę językową w 3 miesiące lub krócej. 

  Organizuję także kilkutygodniowe programy na rozgadanie się w języku angielskim, gdzie w grupie około 20 osób, pracujemy nad tym nad komunikacją. Do tej pory odbyły się już 4 edycje, w których wzięło udział już ponad 60 osób. Kolejna edycja odbędzie się w marcu 2019. Jeśli jesteś nią zainteresowana, zapisz się na listę oczekujących. 

  Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Córka ma cztery lata, a syn dwa i co ciekawe nigdy nie narzekałam i nie narzekam na brak czasu 🙂

  Mam wrodzoną chęć dzielenia się tym, co potrafię z innymi ludźmi. Kocham to, co robię. Właśnie dlatego, tak dobrze wychodzi mi. 

  Nieważne, jaką ilością czasu dysponujesz w ciągu dnia, jakie masz doświadczenia, przekonania o własnych “zdolnościach językowych”, jak radziłaś sobie w szkole i jak bardzo wydaje Ci się to niemożliwe Ty, właśnie Ty będziesz władała językiem obcym bez kompleksów i skrępowania.

  Jeśli masz ochotę zobaczyć, jak wyglądała moja formalna ścieżka kariery zajrzyj na mój profil na LinkedIn. Dodaj mnie też do swoich kontaktów. Będzie mi bardzo miło.

  Pozdrawiam serdecznie. Do usłyszenia!

  aDołącz do 1300+ czytelników newslettera

  Pobierz e-booka

  "Niecny, w 100% skuteczny i wykonalny plan na pozbycie się fobii przed uczeniem się i mówieniem w języku obcym"

  SWOBODA JĘZYKOWA JEST W ZASIĘGU tWOJEJ RĘKI!