Jeżeli…

N

nie potrafisz uporządkować nauki języka obcego i czujesz, że panuje w niej chaos,

N

boisz się mówić w języku obcym,

N

brakuje Ci motywacji i chęci do systematycznej nauki,

N

nie jesteś pewna/y siebie,

N

sabotujesz swoje działania,

N

jesteś perfekcjonistką/perfekcjonistką,

N

próbowałaś/eś już wszystkiego i nic nie działa,

N

chcesz przygotować się na rozmowę o pracę lub awans ale nie masz pojęcia, jak to zrobić,

N

nie wiesz jak osiągnąć wymarzoną swobodę językową i straciłaś/eś już nadzieję na jej osiągnięcie;

Skontaktuj się ze mną:

kontakt@justynafalkowska.pl

Tel: 533 – 335 – 521

Komu pomagam najczęściej?

Osobom dorosłym, wiecznie początkującym

Specjalizuję się w pracy z osobami, które rozpoczynały naukę języka obcego już wielokrotnie, ale nie osiągnęły zadowalających rezultatów albo miały wieloletnią przerwę w nauce. Pomagam im pokonać ograniczające przekonania i ułożyć naukę języka na nowo, tak aby była przyjemnością i prowadziła do swobody językowej.

Przyszłym programistom i programistkom

Sama dwa lata temu uczyłam się programowania. Zdaję sobie sprawę, jaki ogrom materiału masz do przyswojenia i jeszcze masz na głowie angielski. Nie wiesz jak pogodzić naukę kodowanie z nauką angielskiego? Chcesz przygotować się na rozmowę o pracę? Nie ma problemu!

 

Jak mogę Ci pomóc?

Jako coach i mentor językowy mam na celu niesienie pomocy osobom, które napotykają różnego rodzaju problemy w nauce języków obcych, ale nie mają bezpośredniego dostępu do doświadczonego mentora, który jest w stanie wskazać, w czym konkretnie mają problem i jak można sobie z nim poradzić.

Mentor to osoba, której praca polega na modyfikacji zachowań i przekonań osoby uczącej się języków obcych, czyli mówiąc po ludzku, jeśli nie masz motywacji, żeby uczyć się systematycznie, mentor pomaga Ci:

– zrozumieć, dlaczego tak się dzieje,

– zmienić Twoje przekonania względem siebie, np.: „Nie jestem dobry w językach”, a dzięki temu naturalnie pobudzić Cię do działania.

Mentor to osoba, której obszerna wiedza obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą psychologią, neurodydaktyką i coachingiem. Profesjonalista powinien potrafić zastosować w praktyce posiadaną wiedzę teoretyczną, a swoje doświadczenie przekazać w czytelny.

Teoria lub same porady online to jednak nie wszystko. Zawód mentora nieodłącznie jest związany również z długoterminową współpracą z osobą uczącą się, aby móc ją obserwować i wspierać na drodze do swobody językowej.

Sprawdź, co mówią o mnie moi klienci

“Gdy trafiłem do Justyny… nie podejrzewałem, że w tak krótkim czasie zrobię takie postępy, jeśli chodzi o płynność i sensowność mówienia po angielsku.

Dzięki Justynie dowiedziałem się/nauczyłem się… że najważniejsze w języku jest mówienie i wymowa, bo język służy przede wszystkim do komunikowania się. W szkole i na kursach nauczana jest  bierna część języka (czytanie, pisanie, rozwiązywanie zadań gramatycznych). Justyna uczy języka czynnego, żywego.

Najbardziej podobało mi się, że… mam osobistego trenera językowego!

Chcę powiedzieć, że… Justyna znalazła dla siebie niesamowitą niszę z Językobraniem. Tutaj sam kurs językowy, który gdzie indziej jest już całym gotowym produktem, jest czymś podskórnym, co jest, bo musi być, ale co wcale nie jest najważniejsze, bo jest wtórne i łatwe do znalezienia. Justyna uczy pokonywania wszelkich barier, które hamują nas przed mówieniem po angielsku oraz wytycza jasną ścieżkę, co robić, by mówić płynnie, z sensem i dalej się rozwijać.”
Tomasz

Redaktor w wydawnictwie

“Gdy trafiłam do Justyny byłam bardzo mile zaskoczona jej BARDZO NIEKONWENCJONALNYM PODEJŚCIEM DO ROZPOCZĘCIA NAUKI tj. wszechstronną diagnozą, nie tylko typowym testem językowym. Dzięki Justynie dowiedziałam się/nauczyłam się, że nauka języka obcego powinna wiązać się z jasno określonym celem, najlepiej w niedalekiej przyszłości np. wystąpienie publiczne po angielsku itp… im bardziej rozmyty cel np. taki jak u mnie czyli “porozumiewać się z łatwością w języku angielskim”, tym większe ryzyko braku efektów i spadku motywacji. Najbardziej podobało mi się, że wszystko od początku przedstawione jest w sposób bardzo klarowny, a podejście metodyczne jest NAPRAWDĘ skrojone na potrzeby zainteresowanego. Dla mnie super są konwersacje w parach – wspaniały trening… Chcę powiedzieć, że pomimo, iż wiele osób reklamuje “nietypowe podejście” do nauki języków obcych, to w przypadku Justyny podejście przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Widzę po innych uczestnikach kursu że BARDZO TO RÓWNIEŻ DOCENIAJĄ. Ponadto cudowna jest sama Justyna – niezwykle otwarta i zorientowana na cel. Ona naprawdę chce nas nauczyć i pomóc zrealizować nasze cele 🙂 Jest wspaniałym INSPIRATOREM.”

Agnieszka

Instruktor Access Bar

Skontaktuj się ze mną:

kontakt@justynafalkowska.pl

Tel: 533 – 335 – 521