Nie muszę Ci tłumaczyć, co to znaczy odkładać na później, bo Ty z pewnością dobrze znasz to uczucie. Postanawiasz, że zaczniesz robić coś od poniedziałku, wtorku, następnego miesiąca i ostatecznie nie podejmujesz działania. Czasem umawiasz się sam ze sobą, że pouczysz się gramatyki o 17:00, a o 16:45 stwierdzasz, że zaczniesz od jutra. Proste…

Wydaje Ci się, że powodem Twojego postępowania jest brak czasu, zmęczenie, czy pilne i nagłe sytuacje, które kazały się sobą zająć. To nie prawda. To wymówki. Prawdopodobnie też już wiesz.

Pytanie brzmi:

Dlaczego tak na prawdę sabotujesz sam siebie?

Dlaczego tak na prawdę odkładasz na później?

Dlaczego tak na prawdę nie podejmujesz działania?

Niezwykle ważne, kluczowe i istotne jest to, żebyś się tego dowiedział. Gdy to zrobisz zrozumiesz siebie, a jeśli zrozumiesz siebie to będziesz wolny od powodu dla którego odkładasz.

W tym odcinku pomogę Ci zrozumieć swoje zachowanie. Nie zrobię tego indywidualnie, ponieważ nie mam takiej możliwości, ale opowiem Ci o jednej przyczynie odkładania, która jest uniwersalna i to właśnie ona sprawia, że większość ludzi prokrastynuje, w tym także Ty.

Tym powodem jest strach.

O tym, jakie formy przybiera strach i jakie wyróżniamy rodzaje strachu opowiem w tym odcinku.

Nie pozostawię Cię tylko z wiedzą o rodzajach strachu, ale dokładnie i szczegółowo opowiem, co trzeba zrobić, żeby z nim wygrać, raz na zawsze.

Bardzo serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania tego odcinka i podzielenia się swoimi wnioskami na jego temat.

[fblike]

Posłuchaj:

Pobierz plik w formacie mp3. 

Napisz jaką jedną rzecz zapamiętasz i wdrożysz u Siebie po wysłuchaniu tego odcinka. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *