W 13 odcinku podcastu opowiadam swoją historię uczenia się języka angielskiego i niemieckiego i tym samym odpowiadam na pytanie, które zadaliście mi na wyzwaniu Totalna Metamorfoza Językowa.

O ile moja droga do biegłości językowej z angielskiego była długa i nudna, to nauka niemieckiego to opowieść z dreszczykiem.

Chcę tą opowieścią udowodnić Ci, że nie trzeba mieć talentu do języków obcych, żeby w trzy miesiące przygotować się do matury z niemieckiego i zdać ją lepiej niż z angielskiego.

Co zadecydowało o moim sukcesie?

Posłuchaj i dowiedz się!

Starałam się Cię zainspirować, podnieść na duchu i jak zawsze udzielić kilku rad i wskazówek, żebyś jeszcze lepiej, skuteczniej i przyjemniej mógł się uczyć. Daj znać w komentarzu, czy mi się to udało.

Posłuchaj tutaj

Jeśli chcesz posłuchać tego odcinka podcastu na innym urządzeniu (np. na komórce lub odtwarzaczu mp3), to poniżej możesz ściągnąć cały plik: Tutaj możesz pobrać plik, w formacie MP3.

 

Przydatne linki i baza wiedzy

Podręcznik do nauki języka niemieckiego – Em Brückenkurs

Repetytorium tematyczno-leksykalne Marii Rostek

Zapis wyzwania Totalna Metamorfoza Językowa

 

Zadaj pytanie

Jeśli masz ochotę ze mną porozmawiać, napisz do mnie. Tutaj możesz się ze mną skontaktować. 

 

Twoja opinia

Wysłuchałaś/eś już tego odcinak? Czy było coś, co Cię szczególnie zaciekawiło albo zdziwiło? Opowiedz nam o tym i zostaw tutaj swój komentarz.

 

Do usłyszenia!

Wszystkiego efektywnego i pamiętaj! Stać Cię na więcej!

Dołącz do 1100+ osób

Poznaj 101 MEGA pomysłów na trening mówienia w języku obcym!

Psst! Nie znasz ich wszystkich!